• ZÁPIS do 1. ročníku2022/23

22. 3. 2022

Zápis do 1. ročníku pro budoucí prvňáčky pro školní rok 2022/23 se uskuteční u nás ve škole v pátek 22.dubna a v sobotu dopoledne 23.dubna 2022. Pro více info a domluvení přesného termínu kontaktujte sekretariat@zsvzahradach.cz

• Proč se učit cizí jazyk?-Výměnné programy

22. 1. 2022

Po žáky 2. stupně připravujeme výměnné programy. V tomto školním roce vyrazíme do Německa, kde jsme připravili výměnný program s Ratsgymnasium v Goslaru. Od online setkání a výletu se přesuneme k týdenním výměnám v rodinách a ve škole, kam již pojedou naši žáci každý za sebe. Přivezou si jistě mnoho zkušeností, které je posunou nejen ve studiu němčiny a angličtiny, ale i v životě.

• PF 2022

27. 12. 2021

Přejeme všem našim milým dětem, žákům, věrným rodičům a celým rodinám a všem lidem úspěšný start do nového roku 2022, vše jen dobré, pevné zdraví, otevřené školy, abychom mohli každý den zažít něco milého při společné práci, něco nového se naučit... těšíme se na vše, co nám rok přinese a na společné zážitky...

• Den otevřených dveří pro budoucí prvňáky

16. 10. 2021

Rádi bychom pozvali všechny zájemce o nástup k nám do základní školy do 1. ročníku v září 2022, aby se přišli podívat na Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky ve středu 3.11.od 17h. Další Dny otevřených dveří pro starší žáky, zejména pro 2. stupeň, budeme nabízet začátkem 2022.

• Orlík - pobytové výjezdy

22. 9. 2021

V říjnu vyráží nejprve 1. stupeň poté i 2. stupeň na pobytový výjezd na Orlík s pestrým programem.