• Bludiště - vysílání ČT D 12.6.2023

11. 6. 2023

Naše škola se zúčastnila natáčení soutěže Bludiště a nyní v pondělí 12.6. 2023 od 14 h na ČT Déčko je vysílání prvního kolo, kde naši osmáci vyhráli a poté následující dvě pondělí 19.6 a 26.6. 2023 můžete sledovat úspěchy našich soutěžících a také fandící publikum našeho 2. stupně.

• Chráníme mořské želvy + charitativní jarmark

4. 6. 2023

V rámci našeho projektu MOŘSKÉ ŽELVY, který proběhl 22.5.2023 naši šesťáci uspořádali charitativní jarmark. Díky prodeji vlastních výrobků a prodeji květin, které vypěstovali, se jim podařilo na dobročinné účely získat a darovat mezinárodnímu spolku na ochranu mořských želv čásktu 3895 Kč a pro útulek Voříškov ve Zbuzanech částku 6838 Kč. Děkujeme všem, co přišli, podpořili, něco si koupili a zajímali se. Přispěli jste na dobrou věc!

• Bludiště ČT

18. 2. 2023

Naši osmáci vyhráli v televezní soutěži Bludiště, postoupili až do finále , přivezli si Bludišťáky.. super úspěch! Zapojili se i učitelé a žáci 2. stupně z obecenstva pomohli k výhře! Pořad bude vysálán na ČT Déčko 12.6.2023 a pak další dva týdny další díly.. dívejte se!

• Naše škola v televizi ČT

30. 1. 2023

Žáci 2. stupně naší školy se rozhodli účastnit soutěže BLUDIŠTĚ, kterou vysílá Česká televize Déčko. Byli vybráni a pojedou na nátáčení ve dnech 13. a 14. února 2023. Myslete na nás, fanděte! Odkaz na vysílání bude umístěn na web i fcb školy, jakmile bude dostupný.

• PF 2023

8. 1. 2023

Přejeme všem báječný celý rok 2023! k tomu je potřeba pevné zdraví, dostatek energie a optimismu na všechny výzvy, které nám ten rok přinese. Těšíme se na další spolupráci s vámi všemi v ZŠ V Zahradách!