• Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky 8.11.2022

6. 10. 2022

Srdečně zveme na Den otevřených dveří v úterý 8.11. 2022 v 17h zájemce o nástup do naší základní školy ve školním roce 2023/24. Dozvíte se vše o škole, našem přístupu, metodách výuky, projektech, zodpovíme Vaše dotazy. Přijďte i s Vaším prvňáčkem/prvňačkou, pro které je také připraven program. Těšíme se na viděnou

• Zahájení školního roku 2022/23

18. 8. 2022

Ve čtvrtek 1.9.2022 startujeme společně do nového školního roku 2022/23, jsme kompletní od 1.ročníku až do 9. ročníku.. těšíme se na všechny nové zážitky, výuku a spoustu nového a zábavného s vašimi dětmi, našimi žáky. Rodiče prvňáčků rádi přivítáme první den ve škole s dětmi, ostatní žáci vše již zvládnou sami.

• Příměstský tábor

16. 8. 2022

Tento týden od 15.8.2022 probíhá u nás ve škole příměstký/ adaptační tábor prvňáčků a také příměstský tábor pro starší dětičky.. piráti i indiáni hledají své poklady a navazují přátelství.. užíváme si s dětmi..

• Blíží se konec školního roku 2021/22

12. 6. 2022

Červen je plný zajímavých akcí. Co nás čeká: 13.6 MasterChef 2. stupně, 15.6 Miraculum, 16.6 rozlučka na Třešnovce 2. stupeň, 20.6 rozlučka v Srbsku v kempu 1. stupeň, 21.6 rafty na Berounce, 22.6-24.6 jsme v Goslaru a už pádíme do finále s cyklistickými výlety, přespáváním ve škole, prima výlety... 30.6 se rozloučíme a v 10h se rozběhneme na prázdniny. Byl to skvělý školní rok!

• Plavecko-turistický výjezd

8. 5. 2022

Celá naše škola vyráží v květnu od 9.5.2022 na týdenní sportovní akci. 1. stupeň má plavecký výcvik v Krkonoších s dalším sportovním programem a 2. stupeň v Lužických horách bude pozorovat vlky a objevovat tamní krásnou krajinu. Těšíme se!