• Zápis do naší ZŠ pro školní rok 2024/25

3. 3. 2024

Zápisy k docházce do naší základní školy pro budoucí prvňáčky na školní rok 2024/25 se uskuteční v pátek 19.dubna od 14 a v sobotu 20.dubna od 9 h. Zápis bude pro pozvané předškoláčky s rodiči podle předem potvrzených termínů. Pro více info nás neváhejte kontaktovat na: info@zsvzahradach.cz

• Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky 2024/25

7. 10. 2023

Zveme všechny zájemce o docházku do naší základní školy a nástup do 1. ročníku 2024/25 na Den otevřených dveří v úterý 7.11.2023 v 17 h. Přijďte se svým prvňáčkem/prvňačkou, prohlédnete si školu a dozvíte se vše, co Vás zajímá o naší filozofii, přístupu, výuce, zodpovíme Vaše dotazy. Těšíme se na Vás.

• Dračí lodě 2023

2. 9. 2023

Máme za sebou premiéru závodu dračích lodí! 11.místo z 36 je báječný. Velký Dík všem účastníkům, členům posádky a těm, kteří dorazili nás podpořit do kempu. Tak uvidíme, zdali do toho půjdeme i příští rok:)

• Příměstské tábory

21. 8. 2023

od 21.8.2023 ve škole poběží příměstské tábory. Jeden je určen pro prvňáčky, kteří vyplují na svou plavbu jako námořníci, aby se seznámili a vše si ukázali. Další je pro starší žáky 1. stupně Toulky Berounem se spoustou zážitků. Na 2. stupni nabízíme příměstký tábor Informatiky a robotiky, kdy si vyrobí děti roboty a vytvoří s nimi animaci.

• Začátek školního roku 2023/24

28. 7. 2023

Těšíme se na Vás na všechny naše žáky a jejich rodiče v pondělí 4.9.2023 v 8:30 ve škole, abychom zahájili nový školní rok 2023/24. Rodiče žáčků 1. ročníku zveme i do jejich třídy.